Zadzwoń

Elegancki apartamet
Karolina & Alan

Czyli jaki ? Ze sztukaterią? Biały? Kamienny? Z lustrem/ kryształem ?
Przymiotnik elegancji działa na projektanta pobudzająco – to najlepsza droga do stworzenia wnętrza tak samo pięknego, jak i ponadczasowego. PONADCZASOWOŚĆ- to mianownik i główny wyznacznik wszystkich wnętrz, opierających się przemijającej modzie i wprawiających w zachwyt – czyli eleganckich.

Przedstawiam projekt wyjątkowego apartamentu zrealizowanego w Katowicach – przestrzeni opartej na nieprzemijającym pięknie naturalnych materiałów takich jak marmur, lite drewno i złoto oraz wyjątkowych produktów włoskiego designu.
Typowa sztukateria została zastąpiona szynoprzewodami. Nowoczesny materiał oświetleniowy został zaprojektowany w taki sposób, aby nadać wnętrzu wyjątkowy charakter, będąc jednocześnie formą szczególnej dekoracji oraz lampy.
Barwa biała? W tym wnętrzu niewątpliwie została wrogiem nr 1 Inwestora, który postanowił iść w beż – więc odszukaliśmy piaskową naturę prawie każdego z materiałów wykończeniowych. Okazało się to wyjątkowo trudne, ale nie niemożliwe w naturalnych marmurach alpejskich, które teraz stały się ikoną i chwałą apartamentu.
A lustra i kryształy ? Cierpliwości, będą w pozostałych pomieszczeniach 🙂