Zadzwoń

Projektowanie wnętrz

Cube Aneta Opioła

O mnie

Wiem, że każdy z nas jest inny - niepowtarzalny, wyjątkowy. Dlatego - tworzę wnętrza wyjątkowe, w całości dopasowane do właściciela. Nie toleruję powtarzalności i nudy. Staram się Was poznać i eksponować to, co w pomieszczeniu jest najciekawsze, a zarazem zgodne z charakterem i przysposobieniem inwestora. Potrafię więc słuchać. W swojej pracy kieruję się triadą Witruwiusza - trwałością, użytecznością i pięknem oraz przekonaniem, że wnętrze które zaprojektuję Ja, będzie służyć Tobie. Cierpliwie i precyzyjnie, zestawiam wnętrza ładne z funkcjonalnymi i ergonomicznymi Na co dzień współpracuję ze specjalistami z wielu branż powiązanych z projektowaniem wnętrz, poczynając od przedstawicieli z branży dekoratorskiej, poprzez stolarzy aż do wykonawstwa - to bezpośrednio przekłada się na zadowolenie klienta z naszej współpracy. Jestem zwolenniczką naturalnych surowców, które w moim mniemaniu stanowią doskonałe tło do życia. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów, bo przecież w nich tkwi diabeł, to one sprawiają że wnętrza stają się bardziej wyjątkowe. Staram się dopasować do Was nie tylko wnętrza, ale również zakres moich prac. Działam na obrębie całego kraju, głownie jednak w rejonie Śląska, zdalnie oraz stacjonarnie. Tworzę kompleksowe projekty oraz poszczególne jego części. Zapraszam do kontaktu !

Usługi

1

UKŁAD FUNKCJONALNY

a nawet 2-3 ! (zależy to od rodzaju pomieszczenia i możliwości jakie mamy, generalnie w przypadku kuchni będzie ich zawsze więcej niż np w przypadku sypialni).

2

PROJEKT KONCEPCYJNY I FUKCJONALNY

przedstawiony na fotorealistycznych wizualizacjach oraz informacje odnośnie użytych materiałów.

3

RYSUNKI
TECHNICZNE

oraz specyfikację materiałów wykończeniowych i elementów gotowych. Elektryka, WOD-KAN, rysunki dla stolarzy płytkarzy itd

4

WIZUALIZACJE
REKLAMOWE

Narzędzie, jakim są wizualizacje architektoniczne, jest nieocenioną pomocą przy skutecznej promocji projektu.

5

PROJEKT
ELEWACJI

Integruje zewnętrze z wnętrzem. Jest pierwszą rzeczą, na którą uwagę zwrócą Twoi goście, warto by się o nią zatroszczyć.

6

HOME
STANDING

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość, niewielkim nakładem pracy i finansowym a nie wiesz jak się za to zabrać to z chęcią Ci pomogę!